Hakkımızda /     1994 yılından itibaren sektörde faaliyet gösteren firmamız 2009 yılında A.E Kapitone olarak üretime başlamıştır. Müşteri odaklı yatırımları ve ileriye dönük gelişme anlayışı ile sektörde çok kısa bir zaman da hakkettiği konuma gelmiştir.

Amacımız profesyonel çalışma anlayışımızın ve tecrübelerimizin ışığında siz değerli müşterilerimize bundan sonra da aynı kaliteli hizmeti verebilmek, günün ve çağın takipçisi olarak devamlı ilerici yatırımlar ve projelerle bu kalite ve müşteri odaklı çalışmalarımızı kalıcı kılmaktır.

A.E Kapitone, "Kamlı Kapitone Makinesi" ve "Bilgisayar Kontrollü CNC Kapitone Makinesi" projesini hayata geçirmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Ayrıca çalışmalarımız arasında çift kafa yorgan makinesi kontini, tek kafa yorgan makinesi kontini ve kasnaklı yorgan makinelerinin imalatıda bulunmaktadır. Başlangıçta sadece mekanik makine üretimi yapan şirketimiz uzun ve yoğun çalışmalar, araştırmalar sonucunda elektronik ve bilgisayar kontrollü gelişmiş kapitone makinesi imalatına ve satışlarına başlamıştır.

Profesyonel kadrosuyla etkin ve hızlı çözümler üreten firmamız bu anlayışını siz değerli müşterilerimiz için kaliteli ürünlere dönüştürmeyi başarmıştır. Bu başarımızı korumak, hızlı, aktif ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek daha kaliteli projelere imza atmak hedefimizdir.


       Yerli ve yabancı tüm makinelerin servis ve bakımını yapmaktayız.
Yerli ve yabancı mekanik makinelerin tamanını elektroniğe çevirmekteyiz.
Tüm servis ve bakımlarını A.E Kapitone olarak üstlenmekteyiz.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 hizmet vermekteyiz. 

Rapera
Rapera
Rapera
 
A.E Kapitone Makinalari İmalatı - Satışı


 

Firmamız, kamlı kapitone makinelerdeki kalitesini ve deneyimini kanıtlamış ve bunlar ışığında bilgisayar kontrollü CNC kapitone makinesi projesini hayata geçirmiştir. Başlangıçta sadece mekanik makine üretimi yapan şirketimiz uzun ve yoğun çalışmalar ve araştırmalar sonucunda elektronik ve bilgisayar kontrollü gelişmiş kapitone makinesi imalatına ve satışlarına başlamıştır. 


 
A.E Kapitone Makinaları İmalatı

Adres

PTT EVLERI MAH. 1556 SOK. NO:15/D, MAMAK/SITELER/ANKARA

Tel

+90 312 350 54 83

Fax

: +90 312 350 54 83

e-posta

info@aekapitone.com


 

 

AE KAPİTONE
Adres : PTT EVLERI MAH. 1556 SOK. NO:15/D, MAMAK/SITELER/ANKARA
Cep : +90 312 350 46 83
Tel :+90 312 350 54 83

Email : info@aekapitone.com

 

 

Tasarım FilNet. Her Hakkı saklıdır.2015